Loading...
ANKARA ÇÖZÜM GRUP NAKLİYAT

HAKKIMIZDA

ANKARA ÇÖZÜM GRUP NAKLİYAT , Taşımacılık Dağıtım ve Lojistik çözümlerini incelerken en iyi gönderim metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir. Bu nedenle, biz öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit eden analiz çalışmaları yapıp, daha sonra kurulacak lojistik sisteminin tasarımını yapmaktayız.

Dolayısıyla, farklı müşterilerimize farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistikçözüm hizmetinin deneyimli ve eğitimli personelimiz, yenilenmiş filomuz ile sizlere sunmamızdır.

Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt içi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.

Bütün müşterilerini ve pazarı yakından izleyen ve tanıyan, müşterilerin beklentilerini en hızlı, en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayabilen, çalışan ve iş ortakları ile dinamik, yenilikçi ve sürekli gelişimi hedefleyen, Lojistik sektörünün lideri olacak bir şirket oluşturmak ilk ve öncelikli hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürün ve Hizmet Kalitesi; Oluşturmuş olduğumuz kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına tam uygunluk, hız ve güvenilirlik kalite yönetimimizin ve tüm faaliyetlerimizin ana ilkesidir.

Teknoloji Takibi; Ürünün zarar görmesini önleyecek ambalajlama şartlarını sağlayarak doğru koşullarla doğru yere, doğru ürünün, istenen miktarda ve zamanında gönderilmesini sağlamak için hizmet kabiliyetini arttırıcı yeni teknolojileri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederiz.

Müşteri Memnuniyeti; Kuruluşumuzun var olmasının nedeni olan müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirler, daha fazlasını vermek amacıyla çalışırız.

Eğitim ve Ekip Ruhu; Farkı yaratanın insan kaynağı olduğunun bilincinde olarak çalışanların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamak amacı ile eğitimler ve sosyal faaliyetler düzenler ve uygularız.

İş Güvenliği ve Çevre Duyarlılığı; Hizmetlerimizi gerçekleştirirken her zaman insan sağlığı ile çevre sağlığı ve güvenliğine gereken özeni gösteririz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Hizmetlerimiz, hizmet alanlarımız, fiyatlarımız veya herhangi bir sebep ile bize ulaşmak istiyorsanız iletişim formumuzu doldurabilirsiniz veya iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.